Esame sparčiai auganti modulinių namų gamybos įmonė

Esame modulinių namų ir namelių gamybos įmonė su didele gamybos baze vakarų Lietuvoje. Išdirbti procesai, profesionalus kolektyvas bei noras patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius leidžia mums sparčiai augti bei gauti vis didesnį pripažinimą Lietuvos ir Europos mastu.

1,000 +

Namelių per metus

244

Darbuotojai

Esame pripažinimą gaunantys modulinės statybos ekspertai

Dažnai patenkame į žiniasklaidą, televizijos laidas kaip modulinių namų ekspertai ir patikimas informacijos šaltinis apie šį statybų sektorių. 

Esame patikimas partneris visoje Europoje

Daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbdami tarptautinėje erdvėje, įgijome pasitikėjimą Skandinavijos ir kitose Europos šalyse. Žvelgiame į verslą globaliai – atsakingai žiūrime į tvarumą ir verslo etiką. Tai patvirtina mūsų elgesio kodeksas.

Esame įsidiegę ISO, OHSAS ir EN standartus. Vadovaujamės LEAN praktika, kurioje naudojama švediška veiklos efektyvumo sistema IRP.

Esame pajėgios ir efektyvios gamybos pavyzdys

Vidutiniškai per metus pagaminame virš tūkstančio modulinių namų bei namelių...

Kiekvienas projektas kelia unikalius iššūkius, todėl kaskart pritaikome originalius sprendimus.

Išplėtota gamybos bazė

Šiuo metu turime vieną labiausiai išplėtotų gamybos bazių Baltijos šalyse. Turime visą reikalingą įrangą net ir sudėtingiausių modulinių namų gamybai.

Išdirbti procesai nepaliekantys klaidų

Norėdami standartizuoti kokybę išdirbome savo procesus į efektyvią, greitą, sklandžią ir, svarbiausia, klaidų nepaliekančią sistemą.

Viešajam sektoriui

Modulinių namų gamyba viešajam sektoriui

Siūlome platų spektrą sprendimų ir viešajam sektoriui. Daug dirbame su savivaldybėmis bei įvairiomis valstybinėmis institucijomis.

Privačiam sektoriui

Moduliniai namai gyventojams

Padėsime įgyvendinti Jūsų svajonių modulinio namo ar namelio projektą. Užsiemame tiek gyvenamaisiais, tiek poilsiniais moduliais.

Verslui

Moduliniai namai verslo poreikiams

Dirbame su įvairios paskirties moduliais namais verslui. Ofisai, darbuotojų apgyvendinimas, HORECA, gamybinių patalpų ir kitokie moduliai pastatai Jūsų verslui.

Administracija

Įmonėje vertinamas kiekvienas darbuotojas, o mūsų gretos nuolatos didėja.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER

Pasikalbėkime apie Jūsų projektą

Drąsiai kreipkitės į mus ir pasidalinkite savo svajonių modulinio namo ar namelio vizija. Patyrę ir profesionalūs vadybininkai padės rasti optimalų sprendimą.