Miesto erdvėms ir savivaldybėms

Vis dažniau susiduriame su savivaldybių projektais skirtais užpildyti miesto erdves, geriau išnaudoti rekreacines zonas bei patenkinti savo gyventojų lūkesčius bei poreikius.

Moduliai namai dėl savo lankstumo gali būti pritaikyti įvairiausiems projektams - sanitarių mazgų sprendimams viešosiose erdvėse, autobusų laukimo stotelėms, gelbėtojų postams prie jūros bei ežerų ir įvairiems kitiems projektams pagal poreikį.

Padaryti darbai ir galimybės

Nesame tokie geri fotografai, kaip modulinių namų gamybos ekspertai, bet norime pateikti tiek jau padarytų (ir nepamirštų nufotografuoti) darbų pavyzdžių, tiek vizualizacijų Jūsų įkvėpimui.

Mūsų gamybos procesai

Didelė, bet vis dar lanksti gamybos bazė su atidirbtais procesais leidžia mums gaminti itin aukštos kokybės modulinius namus bei namelius. Galime įgyvendinti ir sudėtingiausius projektus.

1.

Išplėtota gamybos bazė

Šiuo metu turime vieną labiausiai išplėtotų gamybos bazių Baltijos šalyse. Turime visą reikalingą įrangą net ir sudėtingiausių modulinių namų gamybai.

2.

Išdirbti procesai nepaliekantys klaidų

Norėdami standartizuoti kokybę išdirbome savo procesus į efektyvią, greitą, sklandžią ir, svarbiausia, klaidų nepaliekančią sistemą.

3.

Projektus atliekame laiku

Esame reiklūs sau bei saugome savo sunkiai uždirbtą reputaciją, tad 9 iš 10 projektų užbaigiame laiku.

Jeigu išeitu numatyti nenumatomas aplinkybes pasaulinėje žaliavų rinkoje - rezultatas būtų 10/10. 

Dažnai užduodami klausimai

Kiek kainuoja moduliniai namai?

Kaina priklauso nuo modulinio namo gamybai pasirinktų medžiagų, projekto sudėtingumo ir kitų faktorių. Kiekvienas klientas individualus, tad Jūsų norimo projekto kainą paskaičiuojama specialistų pagal Jūsų užklausos specifiką.

Kiek laiko trunka modulinio namo gamyba?

Priklausomai nuo projekto sudėtingumo, gamyba įprastai užtrunka nuo 6-8 savaičių.

Koks yra užsakymo procesas?

Po pirminių konsultacijų sudaroma techninė specifikacija, braižoma 3D vizualizacija. Klientui patvirtinus pasirašoma bendradarbiavimo sutartis ir pradedama gamyba. 

Pasikalbėkime apie Jūsų projektą

Drąsiai kreipkitės į mus ir pasidalinkite savo svajonių modulinio namo ar namelio vizija. Patyrę ir profesionalūs vadybininkai padės rasti optimalų sprendimą.